11 papierowych serc Kelsey Hartwell – 11 papierowych serc

Kelsey Hartwell – 11 papierowych serc

  1. Serce jest symbolem miłości, więc co może być bardziej romantycznego niż wyszywane serce? Kelsey Hartwell zdecydowała się stworzyć unikatowe, ręcznie wyszywane serca, które można kupić na jej stronie internetowej.
  2. Kelsey pracuje nad swoimi projektami w domu w San Francisco, gdzie mieszka ze swoim chłopakiem i dwoma kotami. Wszystkie serca są wykonane z białego papieru i mają różne rozmiary i kształty.
  3. Kelsey powiedziała, że ​​pomysł na serca przyszedł do niej, gdy przekazała kilka innych projektów. Chciała stworzyć coś unikatowego i osobistego, a także czegoś, co mogłaby robić samodzielnie.
  4. Powiedziała: “Zawsze lubiłam hafty i dziwne małe projekty DIY”. Kelsey dodaje, że ​​ma nadzieję, że jej serca pomogą ludziom okazać swoją miłość bliskim im osobom.

Kelsey Hartwell

Kelsey Hartwell (11 papierowych serc Kelsey Hartwell – 11 papierowych serc)

Kelsey Hartwell to młoda dziewczyna, która od niedawna zmaga się z nowotworem. W wyniku leczenia straciła wszystkie swoje włosy, a także część rąk i nóg. Dziewczyna jest bardzo silna i uparta, więc postanowiła walczyć do końca.

Pewnego dnia Kelsey dowiedziała się, że ma jeszcze jeden atak nowotworu i musi przejść kolejną operację. Nie mogła już tego znieść i postanowiła popełnić samobójstwo. Na szczęście udało jej się powstrzymać, ale straciła cały prawy bark.

Kelsey jest bardzo silną dziewczyną i mimo trudnych doświadczeń nigdy się nie poddaje. Jest pełna życia i chce żyć każdym dniem tak intensywnie, jak tylko potrafi.

11 papierowych serc Kelsey Hartwell – życie w cieniu choroby

Kelsey Hartwell jest młodą artystką, która zmaga się z ciężkim i rzadkim nowotworem. Mimo to, Kelsey nie poddaje się i walczy dalej. Artystka tworzy papierowe serca, które są świadectwem jej walki. Papierowe serca Kelsey to więcej niż tylko ozdoba – to symbol nadziei i życia w cieniu choroby.

11 papierowych serc Kelsey Hartwell – walcząca o życie

Kelsey Hartwell jest młodą dziewczyną, która walczy o swoje życie. Jest ona cierpi na rzadką chorobę serca, która prowadzi do niewydolności serca. Aby przeżyć, Kelsey potrzebuje sztucznego serca. Dziewczyna ma 11 papierowych serc, które służą jej jako tymczasowe serce. Są one wykonane z papieru i plastiku i służą jej do tego, aby mogła oddychać i żyć. Kelsey jest bardzo waleczną dziewczyną i mimo wszystko stara się żyć normalnie. Chodzi do szkoły, bawi się ze swoimi przyjaciółmi i marzy o tym, aby kiedyś mogła wrócić do zdrowia.