“11 papierowych serc” to artykuł o Kelsey Hartwell, która używa papierowe serca jako symbolu miłości i życia

“11 papierowych serc” to artykuł o Kelsey Hartwell, która używa papierowe serca jako symbolu miłości i życia. Kelsey urodziła się z bardzo rzadką wadą serca, która uniemożliwiła jej normalne życie. Dzięki operacji serca i wsparciu rodziny i przyjaciół, Kelsey jest dziś szczęśliwą nastolatką. Papierowe serce to dla niej symbol tego, że mimo trudnych chwil w życiu, miłość i życie zwyciężają.

Papierowe serca Kelsey Hartwell

Kelsey Hartwell urodziła się z wadą serca. Od dziecka przeszła kilka operacji, a jej życie było ciągłym zmaganiem się z chorobą. W wieku 11 lat dowiedziała się, że ma tylko jedno serce i że niedługo może umrzeć.

Poczuła wtedy, że musi coś zrobić, aby pokazać swoją miłość i wdzięczność wobec życia. Zdecydowała się więc na stworzenie papierowych serc – każde będzie symbolizowaćo jeden dzień, który spędza na tym świecie. Do tej pory Kelsey ma ich już ponad 11 000 i nadal je tworzy.

Każdy papierowy serce Kelsey jest wykonany ręcznie z miłością i starannością. Serca są różnej wielkości i kształtu, ale każde ma takie samo znaczenie – symbolizuje cenny dar życia. Dla Kelsey są one dowodem na to, że warto walczyć o każdy dzień, nawet jeśli jest trudny.

11 papierowych serc – symbol miłości i życia

Kelsey Hartwell jest młodą kobietą, która ma silną wiarę w miłość. Uważa, że miłość jest najpotężniejszym uczuciem na świecie i może przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Aby pokazać swoją wiarę w miłość, Kelsey tworzy papierowe serca, które rozdaje ludziom na ulicy. Papierowe serca mają być symbolem miłości i życia. Kelsey chce pokazać, że nawet małe gestu mogą mieć ogromne znaczenie. Papierowe serca Kelsey są bardzo prostymi sercami, ale dla niej maja ogromne znaczenie. Tworzy je z czerwonego papieru i każde serce jest inne. Niektóre są większe, inne mniejsze, a jeszcze inne maja dodatkowe ozdoby. Każde serce ma swoją unikalną historię i symbolizuje coś ważnego dla Kelsey.

Kelsey rozdaje papierowe serca ludziom na ulicy i chce pokazać im, że każdy z nas jest ważny. Chce pokazać, że nawet mały gest może mieć ogromne znaczenie dla kogoś innego. Kelsey uważa, Że miłość jest potrzebna do tego aby świat się kręcił i chce pomóc ludziom odkrywać tak potrzebny skarb.